بلاگ

آزیتا بنی‌اردلانی

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزیتا بنی اردلانی

آموزش آنلاین، آموزش حضور دوره‌های مربی گری، مدیریت، مشاور مشاغل مؤسسین، دوره‌های مهارتی هوش گاردنر برای کودکان، و It، پانسیون کودک مهارت با بازی )

 
تأسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای و تمرکز بر آموزش

تفکر ﺍﺯ ﺻﻔﺮ

نکته کلیدی که آموختم

دوره‌های کسب و کار کودک و نوجوان، بزرگسال یک دوره جامع است که در برگیرنده آموزش مهارتهای شخصیت، رفتاری، مهارت‌های ارتباطی، مهارت‌های شغلی، مهارت‌های ایده، ﻳﺎﺑﻲ، مهارت‌های خلاقیت و نوآوری، مهارت‌های کسب و کار نظیر مدل‌های کسب و کار (B.M)، راهکارهای تأمین منابع مالی، بازاریابی و فروش، برندسازی و طرح کسب و کار به روشهای جدید، کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد. تولید: کلیه اقدامات مربوط به توسعه، تولید و تحول و محصول را شامل می‌شود. این فعالیت غالباً در مدلهای کسب و کاری متمرکز بر تولید وجود دارد. حل مسئله: این فعالیت اصلی مربوط به سازمانهایی است که به دنبال راه حل‌های منحصر به فرد برای حل مشکلات خاص هستند. مهدهای کودک، مدارس، مراکز مشاوره و اکثر ارائه دهندگان خدمات نمونه‌های خوبی برای این سبک از فعالیت‌ها هستند. اینها مراکزی هستند که تمرکز زیادی بر مدیریت دانش دارند و همچنین بر یادگیری و آموزش مداوم وقت صرف می‌کنند و مدارک فنی و حرفه‌ای خواهند گرفت.

محصولات:

آموزش آنلاین، آموزش حضور دوره‌های مربی گری، مدیریت، مشاور مشاغل مؤسسین، دوره‌های مهارتی هوش گاردنر برای کودکان، و It، پانسیون کودک مهارت با بازی )

سمت : ﻣﻮﺳﺲ، ﻣﺪیر، ﻣﺮﺑﻲ
شهر/ استان : ﺗﻬﺮان
آدرس اینستاگرام: azitabaniardalani.ir
azitabaniardalani.ir
 azibni1350@yahoo.com

در شبکه قدرتمند مدیران برتر ایران باشید

دریافت بولتن اختصاصی

نـــشریه اختصاصی شبکه دانش‌پذیران دوره جــــــامع اورانیوم