لوگو اورانیوم
پخش ویدیو

دوره بیزنس مَستری و هکِ رشد جامـع یکساله اورانیـوم

اگر درآمد حساب بانکی شما با میزان توانایی‌ها، تجربه‌ها، ایده ها و زمانی که برای تجارتتان صرف می‌کنید، نمی‌خواند، حضور در این دوره آموزشی می‌تواند این مسئله را حل کند!
در دوره یک‌ساله و تجربه محور اورانیوم 16 هفته فراموش‌نشدنی با حسین طاهری برای توسعه یک کسب‌وکارِ بدونِ رقیب و بازآفرینی تجارت، با یک برنامه هدفمند ومشخص‌شده، خواهد بود. در این دوره از پشت صحنه‌های واقعی یک کسب‌وکار پرده‌برداری می شود.

داستان اورانیوم

اورانیوم از سال 1397 در اولین دوره برگزاری خود، با جمعیتی کوچک اما رسالتی بزرگ آغاز شد. رسالتی که عهده‌دار نجاتِ کسب‌وکارهای ایـرانـی در هـر نقطه از جهان بود. و این مسئولیتِ عظیم سال به سال با بزرگ‌تر شدن جامعه‌ی اورانیومی‌ها، ما را برآن داشت که همیشه به روز بمانیم تا بتوانیم نه تنها وعده‌های خود را در برابر کارآفرینان توانمند و معصوم وطن محقق کنیم بلکه فراتر از آن‌ها عمل کنیم. اورانیوم برای کارآفرینانی خلق شد که کسب‌کارهایشان را به رشد رسانده‌اند و اکنون تشنه‌ی فکر، ایده و اقدامی نو در بازار و صنعت‌شان هستند.

همایش اورانیوم

محتوای اورانیوم با تمرکز بر توسعه‌ی فردی مدیران و کارآفرینان در رهبری کسب‌وکارهایشان، توسعه سازمانی آن‌ها در فرایندهای پرورش سرمایه‌های انسانی، خلقِ محیط‌های کاریِ خلاق، ایجادِ چابکی سازمانی، بهبود عملکردِ سیستم‌های کاری، چگونگی پرورش تفکر تیمی و تفکر سیستمی و بهبود مهارت‌های ارتباطی، طراحی کمپین بازاریابی با توضیحِ کابردی درباره‌ی بازاریابی ایمیل، صفحاتِ فرود، بازاریابی آنلاین، بازاریابی محتوا، کمپین‌های تبلیغاتی و به موازات آن تبلیغات آفلاین، همچنین برندسازی شخصی و سازمانی با ارزش‌آفرینی در برندِ سازمان‌ها، طراحی بازار هدف، خلقِ هویت، طراحی داستان برند و جایگاه سازی و در نهایت طراحی کمپین‌های افزایش فروش با مهارت‌های متقاعدسازی، سخنرانی تجاری، شخصیت‌شناسی و مدیریت تقاضا، توانست سرآمدِ آموزشی باشد که از دلِ 22 سالِ تجربه‌ی حسین طاهری، در مشاوره‌ها و پروژ‌ه‌های کوچک و بزرگ خلق شد. محتوایی که متکی به آموزش تئوری نبود و در کسب‌وکارها به اجرا درمی‌آمد.
به امید غنی‌سازی و مقاوم‌سازیِ کسب‌وکارهای ایرانی در هر نقطه از جهان پرتوان‌تر از همیشه می‌کوشیم تا کنار شما بمانیم و شما را در کنار خود نگه‌ داریم چرا که بر این باوریم در کنار یکدیگر بودن است که “رشد” می‌آفریند.

شرکت‌کنندگان اورانیوم تا به امروز

تاریخچه اورانیوم
لوگو اورانیوم

سرفصل‌های دوره جامع اورانیوم

پخش ویدیو
توسعه فردی

شما در این بخش تمرکز خود را بر کار هوشمندانه منعطف می‌کنید. تصمیم‌گیری که از مهمترین مباحث روانشناسی خرید مشتری است را آموزش خواهید دید. عادت‌های موثر خود را تقویت خواهید کرد. می‌توانید وقفه های خود را مدیریت و اولویت‌هایتان را طبقه‌بندی کنید. درمباحث روانشناسی فردی، با باج‌گیری عاطفی آشنا خواهید شد و تله های زندگی خود را شناسایی می‌کنید.

 • حل مساله  

 • تصمیم‌گیری  

 • عادت موثر 

 • خلاقیت نوآوری

 • مدیریت تمرکز

 • مدیریت انگیزه

 • مدیریت یادگیری 

 • مدیریت استرس

توسعه سازمانی

شما در این بخش چگونگی تیم‌سازی را آموزش خواهید دید. می‌توانید با آگاهی از روانشناسی منابع انسانی، قدرت خود را افزایش دهید. مهارت‌های ارتباطی‌تان را بهبود ببخشید. چگونگی استخدام و اخراج و استراتژی‌های رقابتی را آموزش خواهید دید . کانال‌های درآمدی را شناسایی و هزینه‌های خود را مدیریت می‌کنید و به سودآوری بیشتری خواهید رسید.

 • چابکی سازمانی  

 • بهبود عملکرد

 • استخدام و اخراج 

 • تیم‌سازی

 • شکاف نسلی

 • تفکر تیمی 

 • تفکر سیستمی

 • مهارت ارتباطی

کمپین بازاریابی

در این بخش شما می‌توانید نوع بازاریابی سازمان خود را انتخاب کنید. بسته به شرایط زمانی ممکن است به بازاریابی آفلاین نیاز داشته باشید یا بازاریابی آنلاین. روش‌های بازاریابی محتوا را آموزش می‌بینید و با بازاریابی عصبی آشنا خواهید شد. تاثیر بازاریابی ایمیل در جذب و نگهداری مشتری را خواهید دانست و در آخر می‌توانید برای محصولات (کالا و خدمات) خود کمپین تبلیغاتی طراحی کنید و بنویسید

 • ایمیل مارکتینگ 

 • لندینگ‌پیج

 • بازاریابی آنلاین

 • ترافیک تبدیل

 • تبلیغات آفلاین

 • کمپین تبلیغات

 • روانشناسی بازاریابی

 • بازاریابی محتوا

برندسازی شخصی و سازمانی

در این بخش شما علاوه بر یادگیری برندسازی سازمانی، با برندسازی شخصی آشنا خواهید شد. چگونگی ارزش‌آفرینی برند خود را آموزش می‌بینید و می‌توانید برای آن جایگاه‌سازی کنید. هویت بصری برندتان را طراحی می‌کنید. قبیله ی برند سازمان خود را خواهید ساخت و بازار هدف خود را طراحی می‌کنید و در نهایت داستان برند خود را طبق اصولی که آموزش می‌بینید، می‌نویسید

 • قبیله شناسی  

 • جایگاه سازی

 • داستان برند 

 • ارزش آفرینی

 • برندسازی شخصی

 • هویت بصری

 • طراحی بازار هدف

 • هویت سازی

کمپین افزایش فروش

در این بخش شما قدرت مذاکره خود را بالا خواهید برد. مدیریت تقاضا را آموزش خواهید دید. شخصیت‌شناسی و تئوری‌های فروش موفق به هر مشتری را یادخواهید گرفت. می‌توانید برای فروش خود شبکه‌های قدرتمند بسازید. مهارت‌های فن‌بیان و سخنرانی را تقویت خواهید کرد و درنهایت به مهارت طراحی یک کمپین فروش مجهز خواهید شد

 • مدیریت تقاضا

 • کمپین افزایش فروش

 • متقاعدسازی

 • شخصیت سازی

 • فن‌بیان

 • سخنرانی 

معرفی مدرس دوره
حسین طاهری _ پژوهشگر اقتصاد و کارآفرینی

حسین طاهری، بنیان‌گذار آژانس تبلیغاتی 128 و نویسنده و مترجم حوزه‌ی کسب‌وکار در ایران، تاکنون مشاوره و مدیریت کمپین‌های عظیم برندسازی، بازاریابی و کوچینگ را در بیش از 746 شرکت در طی 20 سال سابقه اجرایی خود بر عهده داشته است. او که اولین استریمر کسب‌وکار در ایران و خالق اولین اپلیکیشن رشدِ کسب‌وکار و بیزنس کوچینگ در ایران است، بیش از 15000 مدیر برتر کشور در سطوح مختلف را به طور مستقیم در دوره‌های تخصصی‌اش و همچنین دوره‌های MBA و DBA به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده است. وی دانش‌پژوه اقتصاد رفتاری و کارآفرینی و دانش‌آموخته مدیریت کسب‌وکار از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است و سابقه‌تدریس در مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان را دارد

آنچه در دوره ششم اورانیوم گذشت

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
دستاوردهای شرکت‌کنندگان دوره اورانیوم
از نگاه مدیران برتر ایران

نظر شرکت‌کنندگان دوره اورانیوم

مشاغل اورانیوم

سوالات متداول ثبت‌نام دوره اورانیوم

1-شرایط پرداخت و اقساط (تسهیلات پرداخت) دوره به‌چه صورت است؟

برای ثبت نام در این دوره مطابق هر سال شرایط پرداخت قرار داده شده است تا افرادی که در جلسه مصاحبه پذیرفته می شوند بتوانند ثبت نام خودشان را تنها با پرداخت 17% مبلغ کل به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط ماهیانه تکمیل کنند

2-از صنف ما چه افرادی تاکنون در دوره حضور داشته‌اند؟

برای اینکه بتوانید با شرکت کنندگان قبلی دوره اورانیوم بیشتر آشنا شوید با مراجعه به لینک اورانیوم بانک با این افراد آشنا شوید و حتی میتوانید با آنها تماس بگیرید و به صورت مستقیم از دستاوردهایی که در دوره بدست آوردند سوال کنید.

3-آیا لازم است با شریک تجاری خود در این دوره شرکت کنیم؟

تمام آموزش هایی که شما در هر جلسه دریافت میکنید تبدیل به اقدامک هایی میشود که باید در مجموعه خودتان پیاده سازی کنید اگر در کنار شریک تجاری خودتان در این دوره حضور داشته باشید علاوه بر اینکه هر دو نفر رشد میکنید فضایی ایجاد میشود که دیگر به جای اینکه همدیگر را برای اجرای ایده ها متقاعد کنید بیشتر روی نحوه انجام کار و تقسیم کار، برای به نتیجه رسیدن همفکری و صحبت میکنید.

4-اگر در نمایشگاه‌های تجاری شرکت کنیم و در آن تاریخ نتوانیم در کلاس حضور داشته باشیم چه کنیم؟

مخاطب دوره اورانیوم صاحبان کسب و کارها هستند و ممکن است در ایران و یا خارج از کشور حضور داشته باشند. ما فضای آموزشی دوره را به صورتی در نظر گرفتیم که شما بتوانید حتی یک جلسه را هم از دست ندهید اگر نتوانید در آن تاریخ در تهران حضور داشته باشید شما میتوانید در آن جلسه به صورت آنلاین از محتوای کلاس استفاده کنید.همچنین فایل صوتی هر جلسه در پنل کاربری شما در سایت قرار میگیرد.

5-قبلا در دوره‌های اساتید دیگر شرکت کرده‌ام و همین سرفضل‌های آموزشی را گذرانده‌ام

عنوان آموزشی ممکن است یکسان باشد ولی تکنیک‌ها و تجربیاتی که شما از هر فرد میتوانید دریافت کنید قطعا با هم متفاوت است. شما در این دوره آموزش هایی دریافت میکنید که قبلا توسط خود مربی دوره در کسب و کار خودش و مشتریانش پیاده سازی شده و الان خروجی و تکنیک های آن قرار است به شما آموزش داده شود. شما نیاز نیست سعی و خطا کنید فقط کافیست آنچه می آموزید را فقط اجرا کنید و نتیجه برداشت کنید

6-من تاکنون در هیچ دوره آموزشی شرکت نکردم، پیش از حضور در دوره نباید محتوای دیگری را مشاهده کنم؟

پیشنهاد میکنم برای پاسخ به این سوال حتما با مشاوران دوره تماس بگیرید و مصاحبه شوید چون باید قبل از هرچیزی سطح آموزشی و تجربه شما بررسی شود . این دوره مختص همه نیست و ما به شما این قول را میدهیم که در جلسه مشاوره بهترین راهنمایی لازم را برای شما داشته باشیم.

7-شغل ما به صورت B2B یا B2C است و رقابت سر قیمت است، چه‌طوری این دوره راهکار ارائه می‌کند؟

شما اولین نفری نیستید که با این مسئله وارد دوره اورانیوم می شوید. همیشه اولین ایده برای فروش بیشتر، کم کردن قیمت و ترس از اینکه رقیب با قیمت پایین تر محصول را بفروش برساند است.ولی در دوره اورانیوم می آموزید که برخلاف جریان اگر حرکت کنید اتفاقا به سود بیشتری خواهید رسید ولی چگونه؟ این را در جلسات کمپین فروش، کاملا آموزش خواهید دید.

8-اینکه هر دوهفته یکبار بخواهیم به تهران بیاییم و در کلاس حاضرشوم برایم سخت است

اصلا نیاز نیست شما از الان به این فکر کنید که در دوره میخواهید به صورت حضوری شرکت کنید یا آنلاین . ما در هرجلسه پیامی برای شما ارسال میکنیم تا نحوه حضور خودتان را برای آن جلسه اعلام کنید که به صورت حضوری است یا آنلاین.

9- خانواده باید موافقت کنند تا بتوانم در این دوره ثبت‌نام کنم

مهمترین تغییراتی که برای شما در این دوره رخ می دهد را اول از همه خانواده و پرسنل و بعد از آن همکاران و رقبا متوجه می شوند. اورانیوم فقط یک دوره کسب و کار نیست یک سبک زندگی است شما روش زندگی و کارتان را عوض میکنید و زمان بیشتری را میتوانید با خانواده سپری کنید این مهمترین دستاورد دوره اورانیوم است به همین خاطر اغلب خانواده که با سبک آموزشی حسین طاهری آشنا هستند همسر خودشان را تشویق میکنند در این دوره حضور داشته باشد.

10-هزینه این دوره را خودم باید پرداخت کنم و شرکا حاضر نمی‌شوند از شرکت پرداخت شود

درست است که شما برای رشد سازمان و کسب وکارتان در مرحله اول در این دوره ثبت نام میکنید ولی مهمترین اتفاق و رشد برای شخص شما رخ میدهد درست مثل درختی میشوید که از میوه های آن به شرکای خودتان میدهید ولی این شما هستید که صاحب سبک و ایده شدید و میتوانید الان با آموزش هایی که دریافت کردید قدرت کسب و کارتان را در دست بگیرید. پس منصفانه هست که این هزینه رشد را خودتان پرداخت کنید چون به نسبت آنچه به دست می اورید هزینه ناچیزی پرداخت میکنید.

11-می‌دونم این دوره مشکلات ما را حل می‌کند ولی احساس می‌کنم هزینه آن برای ما زیاد است

بستگی دارد این مبلغ را با چه چیزی مقایسه میکنید. شما برای همکاری با یک مشاوره خیلی معمولی برای هر ماه حداقل هزینه 50 میلیون تومان باید پرداخت کنید که اگر فرد حرفه ای باشد این هزینه به بالای 100 میلیون خواهد رسید شما بعد از این دوره از نظر سطح آگاهی و تسلط بر روی کسب و کارتان بالاتر از هر مشاوره دیگری میتوانید برای مسائل کسب و کارتان راه حل ارائه کنید که جلوی هدر رفت میلیاردها تومان را خواهد گرفت.

12-پشتیبانی دوره به‌چه صورت است؟

اگر در طول کلاس سوالی پیرامون محتوای آن جلسه برای شما ایجاد شود به صورت مستقیم از مربی دوره میپرسید و پاسخ آن را دریافت میکنید و اگر بعد از کلاس نیاز به راهنمایی داشتید از طریق ایمیل شخصی حسین طاهری سوالاتتان را میپرسید و پاسخ مستقیم از ایشان دریافت میکنید همچنین از طریق شماره پیشتیانی دوره میتوانید با ما در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را از ما دریافت کنید.

13-نزدیک به شروع دوره که شدیم احتمالا شما آفر می‌گذارید و ثبت‌نام با قیمت پایین‌تر انجام می‌شود؟

دوره اورانیوم برمبنای صداقت و شفافیت است. مطابق هر سال برای دوره اورانیوم آفرهایی مطابق تاریخ در نظر میگیریم و اگر از زمان آن حتی یک روز هم بگذرد امکان ثبت نام شما با آن آفر نیست. چون قرار است شما این اصل را در کسب و کار خودتان پیاده سازی کنید پس اگر ما به این اصل وفادار نباشیم یعنی نتوانستیم آنچه را به شما ارائه میدهیم اول از همه خودمان اجرا کنیم.

اورانیوم ویژه چه افرادی است؟

محتوای آموزشی این دوره کاملا اجرایی و کاربردی است و شما بلافاصله بعد از هرجلسه آنچه را آموختید در کسب‌وکار خود پیاده سازی می‌کنید به همین خاطر باید در موقعیت شغلی که قرار دارید تصمیم ‌گیر باشید تا به سرعت آموزه‌ها را پیاده سازی کنید

در امتداد اورانیوم

روایتی از متن کسب‌وکارهای اورانیومی

در امتداد اورانیوم

32 ویدیوها
پخش ویدئو
لوگو اورانیوم

تسهیلات پرداخت دوره اورانیوم

مبلغ سرمایه‌گذاری

288 میلیون تومان

شروع دوره از 30 فرودین‌ماه

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
لوگو اورانیوم

گواهینامه دوره جامع اورانیوم

رزرو دوره اورانیوم