بیوگرافی حسین طاهری

متن رشد
معلم

به گفته خودش، یک معلم ساده است. این ویژگی او را غیر‌قابل رقابت میکند.

ساده اما قدرتمند

آموزش

به عمق کلمات می‌رود تا بتواند به زبانی ساده و شیوا یاد‌دهد.

ساده اما راهگشا

طرح سوال

بیشتر از آنکه پاسخ‌های سخت بدهد، سوال‌های ساده ایجاد می کند.

ساده اما درد آفرین

بیوگرافی حسین طاهری

 حسین طاهری، متولد پاییز 1360 نه به علم صرف بسنده میکند نه به تجربه‌ی صرف. آنچه او یاد میگیرد و یاد می دهد علمی است تجربه شده، که از ترکیب 20 سال تجربه‌ی رهبری آژانس تبلیغاتی 128 و تحصیل و تعلیم در مکتب اقتصاد و کسب و کار به دست آورده است که برای او نقطه تمایز دیگری می آفریند. نا گفته نماند طی این سال ها علاوه بر مدیریت رشد بی وقفه‌ی کسب و کار خود، مشاور و مدیریت کمپین های عظیم برندسازی، بازاریابی و کوچینگ را در بیش از 746 شرکت در کشورش عهده دار بوده است. کشوری که حمایت از کسب و کار های معصومش او را هر روز بیشتر از دیروز دغدغه مند می‌کند و این مهم، از او پژوهشگری مرجع در اقتصاد رفتاری و کارآفرینی ساخته است.
اگر شما هم از دانش پذیران دوره های او یا یکی از مشتریان آژانس تبلیغاتی‌اش باشید، یا شاید هم یکی از پرسنل سازمانش یا اصلا از دوستان چندین ساله‌اش هستید شاید فکر کنید این شما هستید که او را به عنوان معلم، مربی یا کارفرما یا  یک دوست انتخاب کرده‌اید، نه! در واقع اوست که با قوانین و نگرش های خود انتخاب می‌کند چه کسی در اطرافش باشد چرا که حسین طاهری همیشه به دنبال افردای میگردد  که به دنبال (رشد) هستند، رشد فردی، رشد سازمانی و رشد بازار و این رسالت از او یک هکر رشد ساخته است.

0
مصاحبه‌ها
0
استریم‌ها
0
دوره‌ها
0
همایش‌ها

اصول منحصر به فردحسین طاهری

حفاظت و حراست از زمان

حسین طاهری، دزدان زمان را به خوبی شناسایی کرده و آنها را حذف خواهد‌کرد. او برای زمانش ارزش ویژه‌ای قائل است و این مهم را به همه یاد می‌دهد.

اقدام گرایی

حسین طاهری، هم تلاش افرادی می‌شود که در درجه‌ی اول خودشان برای یافتن راه‌حل مسئله هایشان کوشیده‌اند وبیش از این اقدامی کرده‌اند.

نتیجه گرایی

ایده باید تبدیل شود به دیده، دیده به پدیده، مردم درباره‌ی پدیده‌ها صحبت می‌کنند، نه ایده‌ها و دیده‌ها این را حسین طاهری همیشه می‌گوید.

بی‌توقف در مسیر رشد

حسین طاهری، معتقد است تا زمانی چیزی برای یاد دادن به شما دارد، که هرروز خودش را در معرض یاد گیری موضوعات و مطالب تازه‌ و جدیدتری قراردهد.

پخش ویدیو

بیزنس مَستر وبیزنس کوچ و هکرِ رشد کسب و کار

حسین طاهری، بنیان‌گذار آژانس تبلیغاتی 128 و نویسنده و مترجم حوزه‌ی کسب‌وکار در ایران،  تاکنون مشاوره و مدیریت کمپین‌های عظیم برندسازی، بازاریابی و کوچینگ را در بیش از 746 شرکت در طی 20 سال سابقه اجرایی خود بر عهده داشته است. او که اولین استریمر کسب‌وکار در ایران و خالق اولین اپلیکیشن رشدِ کسب‌وکار و بیزنس کوچینگ در ایران است، بیش از 15000 مدیر برتر کشور در سطوح مختلف را به طور مستقیم در دوره‌های تخصصی‌اش و همچنین دوره‌های MBA و DBA به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده است. وی دانش‌پژوه اقتصاد رفتاری و کارآفرینی و دانش‌آموخته مدیریت کسب‌وکار از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است و سابقه‌تدریس در مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان را دارد

ویژگی‌ها و قابلیت‌های حسین طاهری

ویژگی‌های حسین طاهری

زمانی برای شما

مشاوره تخصصی کسب و کار با حسین طاهری

حسین طاهری در رادیو اقتصاد

دسترسی سریع به

سال 1401 در یک نگاه

1401در یک نگاه

سال 1400 در یک نگاه

سال 1400 در یک نگاه

سال 1399 در یک نگاه

سال 1399 در یک نگاه

سال 1398 در یک نگاه

سال 1398 در یک نگاه

سابقه همکاری با اساتید برجسته جهان

حسین طاهری از سال 1387 تاکنون ضمن دعوت از نخبگان و مشاوران بازاریابی،تبلیغات،فروش و مدیریت برند جهان به کشور،همکاری فشرده و نزدیکی در زمینه تحقیق و پژوهش در رابطه با موارد فوق با اساتید برجسته جهان داشته است.

همکاری با موسسات و دانشگاه‌های معتبر کشور

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان

مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان

لگو بازرگانی

مرکز آموزش بازرگانی اصفهان

2d4a881b

سازمان مدیریت صنعتی اصفهان

لگو دانشگاه پرستیژلند

دانشگاه پرستیژ لند سیتی سنتر

لگو دانشگاه انتخاب

مرکز آموزش علمی کاربردی انتخاب

دانشگاه پرستیژ لند سیتی سنتر

دانشگاه علمی کاربردی عتیق

مخاطبان حسین طاهری


مخاطب‌های حسین طاهری چه کسانی هستند؟

بی‌شک هرجا که اسم حسین طاهری به میان می‌آید، مفهمومِ «رُشد و تسلط» تداعی می‌شود. پس اگر شما به عنوان یک صاحب کسب‌وکار یا فردی موثر و تصمیم‌گیر، در سازمان، بازار و درونِ کسب‌وکارتان دغدغه‌ی رُشد و ساختِ جایگاهی شایسته دارید و همچنین به فکر ارتقاءِ تسلط بر مهارت‌های توسعه فردی‌تان هستید، رویِ صحبت‌های او تماما با شماست.
اگر  که سالیان سال است که برایِ کسب‌وکارتان کار می‌کنید، اما از سودآفرینی دور شده‌اید، و حالا به این فکر می‌کنید که دیگر زمانِ آن رسیده است که کسب‌وکارتان برای‌تان کار کند، روی صحبت‌های او با شماست.
اگر کسب‌وکارتان سالهاست قانع به وضعیتِ موجودِ بازار از روی ناچاری‌ست، فکر نمی‌کنید زمانِ آن رسیده که آن را به کسب‌وکاری غنی از روی انتخاب، تبدیل کنید؟ اگر این‌چنین است، پس شما مخاطب درستِ حسین طاهری هستید.
چرا که حسین طاهری با طراحیِ محتوایی ساده‌ اما قدرتمند، توانسته است نقطه‌ عطفی الهام‌بخش در زندگی مخاطبین خود ایجاد کند.

پخش ویدیو

حسین طاهری از نگاه دیگران

سازمان‌های همراه با آموزش‌ها و مشاوره حسین طاهری

logo
لگو دانشگاه صنعتی اصفهان
لگو موسسه حکیم
لگو سازمان مدیریت صنعتی
لگو برهان
لگو اسنوا
لگو kjs
لگو چرم بهشتیان
لگو متوسل
لگو برنج محسن
لگو جنگل
لگو پگاه
لگو نوین
لگو صاایران
لگو سرزمین موج‌های‌دریایی
لگو اکسترا
لگو گروه انتخاب
لگو جویا
لگو آنسل
لگو zhed
لگو sgp
لگو دیسمان
لگو مجتمع فنی تهران
لگو مدرسه راه‌نوین‌نوید
لگو عتیق گشت
لگو سپهرفروزشیمی
لگو ساران
لگو ابن سینا
لگو toral
لگو 2020
لگو وانیا
لگو بارکاس