محمد اسحاق احمدی

شرکت خدمات بازرگانی پامیکا

ارائه خدمات بازرگانی و پشتیبانی محصولات مصرفی به فروشندگان عمده، سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای و فروشندگان آنلاین فارسی زبان در کشورهای حوزه روسیه، استرالیا، آمریکا، کانادا و اروپا، ایران و افغانستان.

افزایش دانش و مهارت در زمینه کسب و کار

تولید ارزش برای خود – تولید ارزش برای سازمان – تولید ارزش برای بازار

نکته کلیدی که آموختم

شرکت خدمات بازرگانی پامیکا پس از سال‌ها واردات از کشور چین و کسب تجارب زیاد و درک عمیقی از چالش‌ها، مشکلات و موانع پیش روی این کار، با هدف بسیار ساده و مشخص آسان‌سازی کار برای واردکنندگان از کشور چین، در سال 2012 در شهر ایوو – یکی از مراکز مهم تجاری چین – تأسیس شد. ما اکنون با بیش از ده سال تجربه و تلاش مستمر و تشکیل یک تیم متخصص و متعهد، طیف وسیعی از خدمات مدیریت زنجیره تأمین را به طور اختصاصی بر اساس خواسته‌ها و نیازهای هر یک از مشتریانمان ارائه می‌دهیم.

سمت : مدیرعامل
شهر/ استان : شهر ایوو – استان ججیانگ چین
008618368635222
Isaac.ahmadi@hotmail.com
www.pamikatrade.com
info@pamikatrade.com

محصولات:


شرکت پامیکا با ارائه سه پکیج خدماتی متنوع، براساس نیازهای مختلف مشتریان طراحی شده است
_پکیج پایه :
این پکیج شامل خدمات اولیه و مقدماتی است که به مشتریان ارائه می‌شود. مواردی مانند مدیریت تامین کننده‌گان،یکپارچه‌سازی برند، بازرسی کالا، انبارداری و بارگیری در این پکیج قرار می‌گیرد. این پکیج برای مشتریانی مناسب است برای کسب و کارهای کوچک یا آغازگر که به دنبال خدمات ساده و کم هزینه هستند.
_پکیج حرفه ای :
این پکیج شامل خدمات پیشرفته‌تر و جامع‌تری است که به مشتریان ارائه می‌شود و این پکیج شامل مواردی مانند منبع‌یابی،مدیریت تامین کننده‌گان،برندینگ، بازرسی کالا،انبارداری و بارگیری و پشتیبانی پس از فروش می‌شود. این پکیج برای مشتریانی مناسب است برای شرکت‌های بزرگ‌تر یا باتجربه‌تر که به دنبال خدمات جامع‌تر و حرفه‌ای هستند.
– پکیج سفارشی :
بسته خدمات سفارشی کامل‌ترین پکیج است. در این بسته خدماتی ما پس از دریافت تمامی نیازها و خواسته‌های دقیق شما از طریق فرم بریف یک قیمت فوب (FOB) به معنی تحویل در یکی از بنادر چین به صورت کامل به شما اعلام می‌کنیم. این پکیج برای مشتریانی مناسب است برای شرکت‌ها یا فروشگاه‌های آنلاین که نیاز به خدمات شخصی سازی شده و مطابق با نیازهای خود دارند.

 

دریافت بولتن اختصاصی

نـــشریه اختصاصی شبکه دانش‌پذیران دوره جــــــامع اورانیوم