تکمیل فرم و دریافت سوالات

"*" indicates required fields

مَستر کلاس بیزنس کوچینگِ مدیران​

من کوچینگ سازمانی را به آب تشبیه می‌کنم. زمانی که آب صاف و زلال باشد، درون آن به‌خوبی قابل‌مشاهده است، آنگاه اجزای اضافه و موانع را به‌راحتی می‌توانید تشخیص داده و کنار بزنید اما زمانی که آب کثیف و کدر باشد، دیدن داخل و اتفاقاتِ آن ممکن نیست؛ و این داستان بسیاری از سازمان هاست.

10 - 11 - 12 آبان ماه
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

یک مدیــــر موفق : بحـــران‌ها را مدیـــریت کنید

امروزه سازمان‌ها تغییرات گسترده و پیوسته‌ای را تجربه می‌کنند و برای گذر از این چالش‌ها باید از عملکرد فعلی خود نیز پیشی بگیرند. مدیران نقشی کلیدی در موفقیت یک کسب‌وکار دارند؛ بنابراین شیوه مدیریت آن‌ها با توجه به تغییرات از طریق روش‌های بروز و کاربردی و ایجاد تیمی قدرتمند می‌تواند جایگاه آینده سازمان را تعیین کند.

این کار باعث بهبود عملکرد، افزایش مهارت و انتقال دانش به کارکنان خواهد شد. ارتقای مهارت‌های کوچینگ مدیران سبک خاصی از مدیریت را ایجاد می‌کند که مؤثرتر از سبک‌های مقتدرانه‌ای است که بسیاری از مدیران قدیمی بر اساس آن کار می‌کنند. مدیرانی که به‌جای دستور به کارمندان، به آموزش و کوچینگ آن‌ها می‌پردازند، نیروی کار ماهرتر و چابک‌تری را تربیت می‌کنند که نتیجه آن ایجاد یک کسب‌وکار سالم و رو به رشد خواهد بود.

فرصت‌های ویژه ثبت‌نام‌ در مَسترکلاس مدیران و کوچینگ

10، 11، 12 آبان ماه

3 جلسه 8 ساعته

تهران سالن الماس هتل آزادی

حسین طاهری، متولد پاییز 1360 نه به علم صرف بسنده میکند نه به تجربه‌ی صرف. آنچه او یاد میگیرد و یاد می دهد علمی است تجربه شده، که از ترکیب 20 سال تجربه‌ی رهبری آژانس تبلیغاتی 128 و تحصیل و تعلیم در مکتب اقتصاد و کسب و کار به دست آورده است که برای او نقطه تمایز دیگری می آفریند. نا گفته نماند طی این سال ها علاوه بر مدیریت رشد بی وقفه‌ی کسب و کار خود، مشاور و مدیریت کمپین های عظیم برندسازی، بازاریابی و کوچینگ را در بیش از 746 شرکت در کشورش عهده دار بوده است. کشوری که حمایت از کسب و کار های معصومش او را هر روز بیشتر از دیروز دغدغه مند می‌کند و این مهم، از او پژوهشگری مرجع در اقتصاد رفتاری و کارآفرینی ساخته است.

سر فصل های دوره مدیران کوچینگ

"*" indicates required fields

ســـــوالات متــــداول

شرایط و فضای کسب‌وکار هرروز در حال تغییر است و برای همگام بودن با تغییرات و بقا و توسعه سازمان در شرایط ناپایدار بازار آموزش یکی از مهم‌ترین ابزارهای کمکی رهبران اثربخش است .
هزاران مدیر هستند که در هیچ دوره آموزشی شرکت نمی‌کنند و همان‌گونه که قبلاً فعالیت می‌کردند به عملکرد خود ادامه می‌دهند، و به علت اینکه فضای کسب‌وکار تغییر کرده و نمی‌توانند خود را با این فضا همگام کنند نتایج ضعیف و ضعیف‌تری به‌دست می‌آورند. تمام مدیران موفق دنیا اذعان دارند که موفقیت سازمان درگرو توسعه فردی مدیران همان سازمان هست.

ایجاد یک فضای آموزشی و بیزینسی برای مدیران سازمان‌ها تا بتوانند هم با مباحث روز رهبری و کوچینگ آشنا شوند و هم بتوانند برای تغییر و توسعه کسب‌وکارشان برنامه عملیاتی و مفید طراحی و پیاده‌سازی کنند.

فضایی که در آن مدیران می‌توانند با کسب تجربیات، دانش روز، مهارت‌های مدیریتی و به‌دست آوردن شبکه ارتباطی ارزشمند مشکلات و گپ‌های کسب‌وکار خود را کشف کنند و برای حل آن راهکار خلق کنند.

  • حضور مدیران باتجربه از شرکت‌ها و صنایع برتر کشور و امکان ایجاد شبکه ارتباطی، تبادل دانش و تجربیات و همکاری در کسب‌وکار
  • ارائه به‌روزترین محتوای مدیریتی و بومی‌سازی شده در جهت سیستم سازی و توسعه کسب‌وکار و همچنین پرورش سرمایه‌های نمادین
  • تدریس استاد بسیار مجرب و متخصص که از طریق انتقال تجربه مباحث روز مدیریتی را ارائه می‌کند
  • بودن در فضای آموزشی پویا و خلاق که درشان مدیران برجسته و عالی هست و همین موضوع در رویکرد ارائه خدمات آموزشگاه حسین طاهری بسیار تأثیرگذار است.

بله می‌توانید در دوره شرکت کنید.حضور در این دوره صرفاً به‌منزله داشتن کارکنان و یا سازمان مستقل نیست و شما با توجه به آموزش‌های که می‌گذرانید می‌توانید مهارت‌های لازم  برای  مدیریت و کوچینگ سازمانی را فرابگیرید.

دستاورد این دوره برای مدیران و رهبران سازمان، ایجاد یک شبکه ارتباطی، تجربه و دانشی است که می‌تواند در رشد و توسعه سازمانشان بسیار مؤثر باشد و بهره‌وری و سودآوری سازمان را افزایش دهد. قطعاً ارزش دستاوردهای این دوره با مبلغ سرمایه‌گذاری یا شهریه دوره، قابل مقایسه نیست.

  • تغییر نگرش از مدیریت کردن به رهبری کردن
  • کسب تجربیات، ایده‌ها و راهکارهای مفید و عملیاتی
  • بهره‌گیری از شبکه ارتباطی بسیار ارزشمند از مدیران و کارافرینان موفق ، که هم در توسعه فردی و هم در توسعه‌سازمانی مدیران بسیار مؤثر است.

مکان : تهران سالن الماس هتل آزادی

حسین طاهری ، متخصص خلق رشد (هکِّ رُشد) سازمانی است که از طریق استراتژی‌های برندسازی، بازاریابی و توسعه منابع سازمانی در جهت بهبود عملکرد و افزایش فروش راه‌حل‌های جامعه و کارآزموده ارائه می‌دهد. او مدیر عامل آژانس مهندسی تبلیغات و تحقیقات ۱۲۸ یکی از شرکت های مطرح تبلیغات و بازاریابی در کشور بوده و تاکنون مدیریت فنی و مشاوره بسیاری از پروژه های اثربخش تبلیغات و برندینگ را بر عهده داشته است. نگرش ویژه وی در ارتباطات تصویری و تبلیغات باعث شد تا بسیاری از شرکتهای معتبر از دیدگاه های وی در کمپین های تبلیغاتی و استراتژی های بازاریابی خود استفاده نموده و خود را به عنوان موفق ترین برند های صنعت به جامعه و مخاطبان هدف خود معرفی نمایند.