مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

حسین طاهری مشاور تبلیغات ، بازاریابی و توسعه برند

حسین طاهری ، مشاور تبلیغات ، بازاریابی و توسعه برند، مدیر هنری و متخصص طراحی گرافیک است . او مدیر عامل آژانس مهندسی تبلیغات و تحقیقات ۱۲۸ یکی از شرکت های مطرح تبلیغات و بازاریابی در کشور بوده و تاکنون مدیریت فنی و مشاوره بسیاری از پروژه های اثربخش تبلیغاتی را بر عهده داشته است نگرش ویژه وی در ارتباطات تصویری و تبلیغات باعث شد تا بسیاری از شرکتهای معتبر از دیدگاه های وی در کمپین های تبلیغاتی و استراتژی های بازاریابی خود استفاده نموده و خود را به عنوان موفق ترین برند های صنعت به جامعه و مخاطبان هدف خود معرفی نمایند.
وی تاکنون مشاور و مجری مستقیم فعالیت ها و کمپین های تبلیغاتی بیش از ۶۰ شرکت صنعتی ، تولیدی و خدماتی می باشد و تاکنون تجربه همکاری با ۲۹۴ شرکت مختلف را در کارنامه خود دارد . چشم انداز علمی وی در حوزه تبلیغات ، مهندسی فروش ، برندینگ و مدیریت بازاریابی باعث ارتباط با نخبگان داخلی و خارجی این حوزه گردید و سرانجام با تلاش های خود حضور ۴۰ تن برجسته ترین اساتید و تئورسین های جهان را به کشور عزیزمان ایران قطعی نمود که نتیجه آن برگزاری بیش از ۹۰ سمینار و همایش بین المللی با شرکت بیش از ۸۰۰۰ مدیر و کار آفرین برتر کشور در طول سه سال گذشته بوده است . او همچنین مدیر اجرایی ۲۳ کنفرانس و سمینار مطرح بین المللی در حوزه های تخصصی تبلیغات ، فروش ، بازاریابی ، خدمات مشتری ، برندینگ ، رقابت و … بوده است .

او با اخذ تقدیرنامه از مقام ریاست جمهوری ایران در سال ۱۳۸۵به عنوان یکی از کارآفرینان برتر کشور معرفی گردید حسین طاهری همزمان با اجرای فعالیت های تبلیغاتی و همکاری در پروژه های آموزشی در حوزه تحقیق و پژوهش تبلیغات و بازاریابی فعالیت می نماید و ضمن کسب تجربه ، همکاری و آموزش تخصصی او با اساتید بین المللی همچون آقایان باب پریتچارد (مرد سال بازاریابی جهان) ، ریچاد دنی (اسطوره فروش قرن از نگاه نشریه تایم ) لری هاچمن ( مدیر عامل اسبق شرکت بریتیش ایرویز ) ، مایکل لندر (رئیس آکادمی حرفه ای بازاریابی اروپا ) و دیگر اساتید ، به ارائه سخنرانی ها و مباحث روز آموزشی در همایش ها و کارگاه های علمی آموزشی درون سازمانی مشغول می باشد .