مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

رکاب24: مدیریت ارتباط با مشتریان

در کسب و کار درباره این مقوله بسیار صحبت می‌شود. هر کاری که در سازمان انجام می‌دهیم به خاطر این واژه است: «مدیریت ارتباط با مشتری» به یقین اعتقاد دارم که امروزه نرم افزار CRM راهکار جامع و کاملی برای ارتباط با مشتریان در عصر جدید نیست. ارتباط مؤثر با مشتری در یک سازمان یک ارزش است که باید در تک تک عناصر سیستمی وجود داشته باشد. روز به روز ابزارها و نرم افزارهای بیشتری برای ارتباط با مشتری استفاده می‌شود اما آیا به اندازه هزینه‌ای که صرف کردیم و پتانسیلی که از شرکت گرفتیم در جذب مشتری و جلب رضایت مشتریان موفق بوده‌ایم؟

در کسب و کار درباره این مقوله بسیار صحبت می‌شود. هر کاری که در سازمان انجام می‌دهیم به خاطر این واژه است: «مدیریت ارتباط با مشتری» ولی تنها واژه‌ای که به نظر من در خیلی از سازمان‌ها بیشتر از همه درباره­ی آن صحبت می­شود ولی هنوز به طور درست و کامل درک نشده است و به اندازه اهمیتی که دارد جدی گرفته نشده است، همین واژه مدیریت ارتباط با مشتری است. اگر به خیلی از سازمان‌ها نگاه کنید می‌بینید که مدیریت ارتباط با مشتری یک بخش جداگانه است. یکسری استراتژی‌های خاص خود را دارد. متاسفأنه چون آدم‌ها حال فکر کردن ندارند، سریع به راه‌حل‌های کپسولی یا ابزاری روی می‌آورند.

 

شما دسترسی به ویدئو و محتوای کامل را ندارید چون هنوز اشتراک سریال رکاب را تهیه نکرده‌اید !

سریال رکاب اولین سریال آموزشی موفقیت در ایران میباشد. این سریال دوشنبه‌ها و پنجشنبه‌های هر هفته منتشر شده و هر قسمت از آن به یک موضوع خاص در زندگی و کسب‌و‌کار میپردازد.

کسب‌وکار وزندگی مثل سوار دوچرخه شدن است ما برای اینکه بتوانیم تعادلمان را حفظ کنیم باید به حرکت کردن، رکاب زدن و روبه‌جلو رفتن ادامه بدهیم. موفقیت و یا دستاوردهای گذشته نمی‌تواند برای ما موفقیت‌های امروز یا فردا را به همراه داشته باشد. اینکه چه چیزی دارید؟ یا چه چیزی ندارید؟ از چه امکاناتی استفاده می‌کنید؟ و یا استفاده نمی‌کنید؟ اینها همه دوچرخه‌های شما هستند. برای استفاده از آنها و برای رسیدن به‌جایی که می‌خواهید باید رکاب بزنید. رکاب زدن باید بخشی از زندگی روزانه یک کارآفرین و یا یک فردی که در زندگی هدفی دارد باشد.

در سریال رکاب حسین طاهری درست مانند یک مربی در کنار شما رکاب میزند تا به شما در مسیر زندگی و کسب و کارتان یاری رساند.او مشاور کسب و کارها و برندهای برتر ایران ، کارشناس رادیو اقتصاد و مدرس مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان است و در سریال رکاب نه تنها دانسته‌ها بلکه توانسته‌ها و حاصل سالها تجربیات خود را به شما انتقال میدهد .

 • ما تضمین میکنیم :
 • تحول در زندگی و کسب و کار شما
 • دسترسی همیشگی و دانلود فوری تمامی قسمتها
 • در آینده مشمول افزایش قیمت نمیشوید

اشتراک سریال رکاب

۱۹۹ هزار تومان


توضیحات

اشتراک سریال رکاب

این مطالب را از دست ندهید!
1 نظر
 1. hosseinrahmani220 می‌گوید

  سلام
  مثل همیشه عالی و کافی و کاربردی بود
  سپاس

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link

دانلود قسمت اول سریال ساعت صفر

پیشگیری کردن بهتر از پیش‌بینی کردن است
برای دانلود این ویدئو لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link
 • ثبت‌نام
رمز خود را فراموش کرده‌اید ؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا لینک نوسازی رمز برای شما ارسال شود.