مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

رکاب19: برترین سرمایه‌گذاری عمر

 

عمده بحث‌ها در جمع‌های خانوادگی و دوستانه این است که ما روی چه چیزهایی سرمایه گذاری کنیم؟ اول باید بپذیریم که نیمه اول زندگی را باید فدای نیمه دوم زندگی­مان بکنیم. کسب تأیید و تحسین توسط دیگران ما را عقب نگه می‌دارد. اگر چیزهایی که لازم ندارید را بخرید باعث می‌شود در آینده چیزهایی که لازم دارید را بفروشید.

عمده بحث‌ها در جمع‌های خانوادگی و دوستانه این است که ما روی چه چیزهایی سرمایه گذاری کنیم؟ مثلاً طلا بخریم؟ ارز بخریم؟ خانه بخریم؟ پراید خریم و… چه چیزی بخریم که این سرمایه گذاری، سرمایه گذاری مهم می‌باشد. اگر به اغلب سرمایه‌گذاری‌های عمرتان را نگاه کنید، می‌بینید  آنها که سرمایه‌گذاری مادی بودند، بعد از یک مدتی باز هم به شما آرامش ندادند. شما طلا گرفتید، ارز گرفتید، مسکن گرفتید ولی بودن چنین سرمایه در زندگی شما هنوز به شما آرامش نداده است. هنوز آن احساس امنیت موردنظر را به شما نمی‌دهد. بنابراین باید روی چه چیزی سرمایه گذاری کنیم که هم امنیت داشته باشیم و هم خیالمان راحت باشد که به ارزش زندگی، پول، اعتبار و تجربه‌ای که داریم روز به روز افزوده می‌شود. در سرمایه‌گذاری ناخودآگاه باید یکسری چیزها را فدای یکسری چیزهای دیگر کنید. مثلاً طلای خود را به مسکن تبدیل می‌کنید. ارزی که دارید را به سکه یا اوراق مشارکت تبدیل می‌کنید. همیشه در سرمایه‌گذاری باید بپذیریم که قرار است یک سری چیزها را فدای یک سری چیزهای دیگر کنیم اما مهم‌ترین چیزی که لازم است سرمایه گذاری کنیم و اصطلاحاً برای به دست آوردن چیزهایی که در زندگی می‌خواهیم باید آن را فدا کنیم این است که اول باید پذیریم که نیمه اول زندگی را باید فدای نیمه دوم زندگی‌مان بکنیم.

” باید نیمه اول زندگی را فدا کنیم.”

پذیرش این که باید نیمه اول زندگی را پرداخت کنیم و هر چه بیشتر پرداخت کنیم، در آینده بهره‌های بیشتری می‌بریم، اصل اول سرمایه‌گذاری و بهترین سرمایه گذاری عمرمان است. اما چه چیزی را پرداخت کنیم؟

شما دسترسی به ویدئو و محتوای کامل را ندارید چون هنوز اشتراک سریال رکاب را تهیه نکرده‌اید !

سریال رکاب اولین سریال آموزشی موفقیت در ایران میباشد. این سریال دوشنبه‌ها و پنجشنبه‌های هر هفته منتشر شده و هر قسمت از آن به یک موضوع خاص در زندگی و کسب‌و‌کار میپردازد.

کسب‌وکار وزندگی مثل سوار دوچرخه شدن است ما برای اینکه بتوانیم تعادلمان را حفظ کنیم باید به حرکت کردن، رکاب زدن و روبه‌جلو رفتن ادامه بدهیم. موفقیت و یا دستاوردهای گذشته نمی‌تواند برای ما موفقیت‌های امروز یا فردا را به همراه داشته باشد. اینکه چه چیزی دارید؟ یا چه چیزی ندارید؟ از چه امکاناتی استفاده می‌کنید؟ و یا استفاده نمی‌کنید؟ اینها همه دوچرخه‌های شما هستند. برای استفاده از آنها و برای رسیدن به‌جایی که می‌خواهید باید رکاب بزنید. رکاب زدن باید بخشی از زندگی روزانه یک کارآفرین و یا یک فردی که در زندگی هدفی دارد باشد.

در سریال رکاب حسین طاهری درست مانند یک مربی در کنار شما رکاب میزند تا به شما در مسیر زندگی و کسب و کارتان یاری رساند.او مشاور کسب و کارها و برندهای برتر ایران ، کارشناس رادیو اقتصاد و مدرس مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان است و در سریال رکاب نه تنها دانسته‌ها بلکه توانسته‌ها و حاصل سالها تجربیات خود را به شما انتقال میدهد .

  • ما تضمین میکنیم :
  • تحول در زندگی و کسب و کار شما
  • دسترسی همیشگی و دانلود فوری تمامی قسمتها
  • در آینده مشمول افزایش قیمت نمیشوید

اشتراک سریال رکاب

۱۹۹ هزار تومان


توضیحات

اشتراک سریال رکاب

این مطالب را از دست ندهید!

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link