سریال آموزشی رکاب

اولین سریال آموزشی سبک کسب‌و‌کار و زندگی

رکاب

DOWNLOAD NOW!
تا به امروز در رکاب
27 قسمت منتشر شده
1068 مشترک سریال
621 دقیقه آموزش
34561 دقیقه کار تیمی
در حال بارگذاری...

کسب‌وکار وزندگی مثل سوار دوچرخه شدن است ما برای اینکه بتوانیم تعادلمان را حفظ کنیم باید به حرکت کردن، رکاب زدن و روبه‌جلو رفتن ادامه بدهیم. موفقیت و یا دستاوردهای گذشته نمی‌تواند برای ما موفقیت‌های امروز یا فردا را به همراه داشته باشد. اینکه چه چیزی دارید؟ یا چه چیزی ندارید؟ از چه امکاناتی استفاده می‌کنید؟ و یا استفاده نمی‌کنید؟ اینها همه دوچرخه‌های شما هستند. برای استفاده از آنها و برای رسیدن به‌جایی که می‌خواهید باید رکاب بزنید. رکاب زدن باید بخشی از زندگی روزانه یک کارآفرین و یا یک فردی که در زندگی هدفی دارد باشد.

قسمت هجدهم سریال رکاب با موضوع مهرطلبی

هر چه اعتماد به نفس کمتری داشته باشیم، آدم‌های مهرطلب­تری خواهیم بود. مهرطلبی بیماری راضی کردن دیگران به هر قیمتی است بدون اینکه منافع خودمان و چهارچوب‌های شخصیتی‌مان را در نظر بگیریم.مهرطلبی با مهربانی فرق دارد. آدمی که مهربان است نسبت به خودش احساس خوبی دارد ولی ... دانلود ویدیو کامل مهرطلبی

سریال رکاب با حضور حسین طاهری

در سریال رکاب حسین طاهری درست مانند یک مربی در کنار شما رکاب میزند تا به شما در مسیر زندگی و کسب و کارتان یاری رساند.او مشاور کسب و کارها و برندهای برتر ایران ، کارشناس رادیو اقتصاد و مدرس مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان است و در سریال رکاب نه تنها دانسته‌ها بلکه توانسته‌ها و حاصل سالها تجربیات خود را به شما انتقال میدهد .

  • مدیر و موسس آژانس تبلیغاتی ۱۲۸
  • مدرس مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی اصفهان
  • آموزش بیش از ۴۸۰۰ مدیر برتر کشور
  • خالق ۳۸ برند معتبر داخلی و خارجی
  • مشاور برند و توسعه بازار ۳۸۰ کمپانی معظم ایران

در حال بارگذاری...

[bs-text title=”سوالات متداول” show_title=”1″ icon=”” title_link=”” heading_color=”#009487″ heading_style=”t6-s10″ heading_tag=”h3″ bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]
1-هزینه اشتراک سریال آموزشی رکاب به چه صورت می‌باشد ؟
هزینه اشتراک دائم سریال آموزشی رکاب 199 هزار تومان است . البته با انتشار قسمتهای بیشتر این سریال تعرفه اشتراک افزایش خواهد یافت . پس اگر میخواهید مشمول افزایش قیمت نشوید بهتر است زودتر اشتراک آن را تهیه فرمایید.
2-آیا با پرداخت یکبار هزینه اشتراک سریال رکاب می‌توان به تمام قسمت‌های آن دسترسی داشت؟
بله این امکان فراهم شده که شما تنها با پرداخت یک بار هزینه اشتراک به تمام قسمت‌های این سریال آموزشی دسترسی داشته باشید و بتوانید به راحتی هرقسمت را دانلود و مشاهده کنید. با یکبار تهیه اشتراک سریال رکاب به تمامی قسمتهای منتشر شده در گذشته و در آینده دسترسی خواهید داشت.
3-من دانشجو هستم آیا این سریال می‌تواند به من کمک کند مسیر کسب‌وکار خو را در آینده مشخص کنم؟
موضوعات سریال آموزشی رکاب مربوط به دو بخش زندگی و کسب‌وکار است.و تمام موضوعات براساس دغدغه‌های زندگی و کسب‌وکار انتخاب شده اند.مشاهده هر قسمت از این سریال می‌تواند به شما کمک کند از تجربه ‌های افرادی که قبلا این مسیر را زودتر از شما طی کرده‌اند استفاده کنید و برای هدف خودتان برنامه ریزی کنید.
4-آیا قسمت‌های سریال رکاب به یکدیگر مرتبط هستند و باید به ترتیب قسمت‌ها را مشاهده کرد؟
خیر.هرچند که موضوعات هر قسمت از سریال رکاب مکمل یکدیگر می‌باشند. ولی برای مشاهده هر قسمت نیاز نیست قسمت قبلی را مشاهده کنید می‌توانید براساس موضوع، قسمت مورد نظر را انتخاب کرده و مشاهده کنید.
5-امکان مشاهده ویدئوها و فایل صوتی در تلفن همراه می‌باشد؟
این امکان فراهم شده که سریال آموزشی رکاب در تلفن‌های اندروید و IOS به راحتی قابل دانلود و مشاهده باشد.
6-این امکان وجود دارد که ما اشتراک سریال آموزشی رکاب را به عنوان هدیه به فردی بدهیم؟
با توجه به موضوعات این سریال آموزشی ،یکی از بهترین‌هدیه‌هایی که مدیران می‌توانند به دوستان وپرسنل خود بدهند اشتراک کامل سریال رکاب است.این امکان فراهم شده تا شما کارت هدیه اشتراک سریال رکاب را از ما خریداری کنید.برای دریافت این کارت با شماره 03136611344 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
7-مدت زمان هر قسمت از سریال رکاب چند دقیقه می‌باشد؟
در هر قسمت از سریال رکاب سعی شده بدون حاشیه به اصل موضوع پرداخته شود تا بتوانید در یک مدت زمان کوتاه به نکات کاربردی و اجرایی برسید.به صورت میانگین هرقسمت از سریال رکاب حدود 26 دقیقه می‌باشد.

بیشتر میخواهید؟

در قسمت ششم سریال رکاب به راه‌های رهایی از کمال طلبی میپردازیم و در قسمت سیزدهم با موضوع اعترافات یک ورشکسته تجارب یک ورشکستگی بزرگ با شما به اشتراک گذاشته میشود. لینکهای دانلود را برایم ایمیل کن
دریافت این دو قسمت بدون هزینه
کمال‌طلبی ، اعترافات یک ورشکسته

کمال‌گرایی نوعی بیماری است و تا بیماری بودن آن را نپذیریم، نمی‌توانیم آن را درمان کنیم و تا وقتی‌که کمال‌گرایی از زندگی ما بیرون نرود، هزینه‌های زیادی خواهیم داشت ، به اهداف خود نمیرسیم و از زندگی لذت نخواهیم برد. در این قسمت از سریال رکاب چهار راه‌حل کاربردی برای رهایی از کمال طلبی به شما ارایه میشود.

تحول در زندگی و کسب‌و‌کار
محتویات سریال آموزشی رکاب برآمده از مطالعه بیش از 800 جلد کتاب و حاصل تجربیات شخصی استاد حسین طاهری میباشد و نه تنها بر دانسته‌ها بلکه بر توانسته‌های ایشان اتکا دارد.
دسترسی و دانلود فوری
با تهیه اشتراک سریال رکاب برای همیشه به تمامی قسمتهای این سریال دسترسی خواهید داشت. چه قسمتهایی که قبلا منتشر شده و چه قسمتهایی که در آینده منتشر خواهد شد.
بدون افزایش هزینه
طبیعتا با انتشار قسمتهای بیشتر سریال رکاب هزینه اشتراک نیز افزایش خواهد یافت ولی افرادی که زودتر اشتراک سریال را تهیه کرده‌اند مشمول افزایش هزینه نخواهند شد!
[bs-grid-listing-1 columns=”3″ show_excerpt=”0″ title=”آخرین قسمتهای منتشر شده رکاب” icon=”fa-file-movie-o” hide_title=”0″ heading_color=”” heading_style=”t4-s3″ title_link=”#” category=”94″ tag=”” count=”9″ post_ids=”” offset=”” featured_image=”1″ ignore_sticky_posts=”1″ author_ids=”” disable_duplicate=”0″ time_filter=”” order=”DESC” order_by=”date” _name_1=”” post_type=”” taxonomy=”” _name_2=”” cats-tags-condition=”and” cats-condition=”in” tags-condition=”in” tabs=”” tabs_cat_filter=”” tabs_tax_filter=”” tabs_content_type=”deferred” paginate=”more_btn_infinity” pagination-show-label=”0″ pagination-slides-count=”3″ slider-animation-speed=”750″ slider-autoplay=”1″ slider-speed=”3000″ slider-control-dots=”off” slider-control-next-prev=”style-1″ ad-active=”0″ ad-after_each=”” ad-type=”” ad-banner=”none” ad-campaign=”none” ad-count=”” ad-columns=”1″ ad-orderby=”date” ad-order=”ASC” ad-align=”left” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ custom-css-class=”.postsrekab” custom-id=”” override-listing-settings=”0″ listing-settings=”” bs-text-color-scheme=”” css=”.vc_custom_1569092993705{padding: 7px !important;}”]

تماس و پشتیبانی

info@hosseintaheri.ir
344 11 366 (031)

میزان سرمایه‌گذاری: فقط 199 هزار تومان !*

*شما با خرید اشتراک هم به قسمتهای قدیمی و هم تمامی قسمتهای جدید دسترسی خواهید داشت. بدیهی است تعرفه اشتراک در نظر گرفته شده با انتشار قسمتهای جدیدتر افزایش خواهد یافت و افرادی که زودتر اقدام به تهیه اشتراک نمایند مشمول افزایش تعرفه نخواهند شد.
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن