مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

بازاریابی اینترنتی

چک‌لیست بازاریابی اینترنتی با 29 آیتم کلیدی

اینترنت سکوی پرتاب کسب‌وکارها در دوران پررقابت و عصر آگاهی مشتریانِ امروز است بازاریابی وارد عرصه جدیدی از پیشرفت شده است و بازاریابی اینترنتی تنها رسانه‌ای است که همیشه می‌ماند و از بین نمی‌رود، تراکت‌ها و تبلیغات مکتوب از بین می‌رود و تاریخ مصرف کمی دارند، بیلبوردها و تبلیغات محیطی از اکران خارج می‌شوند، تبلیغات تلویزیونی فراموش می‌شود، اما فعالیت‌هایی که در بازاریابی اینترنتی می‌کنید همیشه در لحظه‌ای که مشتریان به خدمات نیاز داشته باشند در دسترس است.

بازاریابی اینترنتی شامل مجموعه قدرتمندی از: ترافیک وب‌سایت، نرخ تبدیل مخاطب به مشتری (Conversion Rate)، تعداد اشتراک‌ها (Subscriptions) و تعداد صفحات بازدید شده مثال‌هایی از سنجش بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی اینترنتی هستند که با توجه به اهداف کمپین‌های بازاریابی اینترنتی در نظر گرفته می‌شود.

این چک‌لیست به شما برای برنامه‌ریزی کمک می‌کند تا برنامه بازاریابی اینترنتی خود را از ابتدای راه شکل دهید.

 

بازاریابی اینترنتی شمارا قادر می‌سازد تا کسب‌وکار خود را به‌طور مستمر و بدون نگرانی از ساعات کاری یا پرداخت اضافه‌کاری کارکنان، فعال نگاه‌دارید، هزینه‌های تکرارشونده اجاره املاک و تعمیر و نگهداری را نخواهید داشت، ملزم به خرید موجودی برای عرضه در فروشگاه نمی‌باشید و می‌توانید موجودی را هم‌راستا با تقاضا سفارش دهید، بازاریابی اینترنتی با شیوه اتخاذ تصمیمات خرید مصرف‌کنندگان هماهنگ است و می‌توان عرضه هدفمندی را مشتمل بر علائق آنان ارائه نمود.

ما برای پاسخ‌گویی به این سؤال که چگونه یک اینترنت مارکتینگ موفق داشته‌باشیم؟ چک‌لیست بازاریابی اینترنتی را آماده کرده‌ایم. همین حالا می‌توانید از طریق لینک زیر، بدون پرداخت هزینه، فایل مربوطه را دانلود کنید.

 

   

اگر مسئله‌ای داشتید در قسمت دیدگاه‌ها سوال خود را مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

   
این مطالب را از دست ندهید!

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link

دانلود قسمت اول سریال ساعت صفر

پیشگیری کردن بهتر از پیش‌بینی کردن است
برای دانلود این ویدئو لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link
  • ثبت‌نام
رمز خود را فراموش کرده‌اید ؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا لینک نوسازی رمز برای شما ارسال شود.