ژانویه 2024 | اسپانیا، بندر بارسلون

ظرفیت بسیار محدود

خودتان، بازارتان و کسب‌وکارتان

بیزنس کمپ بارسلونا

Barcelon business camp

چرا در بیزنس کمپ بین‌المللی شرکت کنیم؟ افکار ما در شکل‌گیری جهان پیرامونمان نقش بسزایی دارند و جهان‌بینی ما در تعیین سرنوشت ما نقشی بنیادی، چگونه می‌توان بدون شناخت رفتار، بازار و رویه‌های جهانی ادعا کنیم که کسب‌وکارمان در درازمدت از ثبات کافی و توسعه لازم برخوردار خواهد بود؟! خصوصاً که امروزه شاهد هستیم به‌طور مثال؛ نوجوانی در اتریش به کمک ابزارهای نوین ارتباطی با حضور در کلاس آنلاینی که در کره جنوبی برگزار می‌شود رفتار تجاری و خلقیات تاجر عمانی را آموزش می‌بیند و راهکارهای نفوذ کالاهای چینی را در بازار خاورمیانه بررسی می‌کند. دور از تصور نیست که در آینده‌ای نزدیک کسب‌وکار ما در مواجهه با فرایند مشابهی دچار چالش شود. ورود به فضای بین‌الملل و آشنایی با سبک‌ها و متدهای تجارت جهانی و تجربه عینی و عملیاتی، به تحقیق مددرسان ما در بقای کسب‌وکارمان خواهد بود. چه‌بهتر است که آغاز این حرکت از قاره قانون و ثبات اقتصادی،اجتماعی (اروپا) باشد، جایی که دوام کسب‌وکارهای خانوادگی به‌عنوان شاکله بنیادین و سمبل توسعه پایدار اقتصادی گوی سبقت را از سایر نقاط جهان ربوده و این ویژگی ارزشمند را به‌عنوان یکی از میراث‌های ناملموس خود به رخ جهان می‌کشد. فراموش نکنیم انتقال کسب‌وکار و بیزنس امروزمان به نسل‌های بعدی بدون حضور، توجه، تعامل و نگاه هوشمندانه به فضای بین‌المللی عملاً غیرممکن و در این میان استثنایی وجود ندارد.

تفاوت اورانیوم با اورانیوم پرو

در مسیر حسین طاهری اپلیکیشن بیزنس مستری اورانیوم اورانیوم پُرو

مکان‌های دیدنی بارسلونا

اجازه ندهید این جمله شما را یکسال عقب نگه دارد!

نیاز به فرصت برای مرور محتوای دوره اورانیوم دارم تا بتوانم آموزش‌های دوره قبل را پیاده سازی کنم و مجددا دوره جدید را ثبت‌نام کنم. شما اولین نفری نیستید که به این موضوع فکر می‌کند. از قول افراد دیگری که قبلا این تصمیم را گرفتند “با وجودی که فضای مرور را برای خودم محیا کردم و برای مرور محتوا با افراد کلاس تیم تشکیل داده شد، ولی بعد از مدتی این روند ادامه پیدا نکرد و متاسفانه از محتوای جدیدی که می‌توانستم برای توسعه و نگهداشت کسب‌وکارم استفاده کنم عقب ماندم”

دستاوردهای حضور در دوره‌ آموزشی اورانیوم پُرو

فرصت باقی‌مانده تا پایان آفر اولِ دوره‌ آموزشی اورانیوم پُرو

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

سرفصل‌های دوره‌ آموزشی اورانیوم پُرو

سرمایه‌گذاری بر روی

سوالات متداول

در این مدت آموزش دیدن و پیدا کردن مسئله‌های سازمانی برای شما تبدیل به یک عادت روزانه شده، آموزش‌ها، مهارت‌های شما و سازمانتان را به چالش می‌کشید تا بتوانید سیستم فروش، بازاریابی، برندینگ و توسعه فردی خودتان را ایجاد و یا اصلاح کنید بعد از دوره اورانیوم وقت آن رسیده که شما روی بازار ، سازمان و خودتان مسلط شوید، محتوای دوره اورانیوم پرو آنقدر عمیق و تکان دهنده است که شما از همان جلسه اول به ایده‌های جدیدی برای پیاده‌سازی محتوای اورانیوم در سازمان خودتان می‌رسید.

این امکان فراهم شده است که شما با بالاترین کیفیت ممکن بتوانید محتوا را به صورت آنلاین مشاهده کنید و همچنین برای هر جلسه وضعیت حضوری و یا آنلاین بودن خودتان را به ما اعلام کنید.

از آنجایی که اورانیوم پرو یک دوره خصوصی است و فقط با تایید آقای طاهری می‌توانید در این دوره ثبت‌نام کنید؛ محتوای این دوره به گونه‌ای است که در آن ربط بسیاری از اتفاقاتی که در زندگی و کسب‌وکار شما در حال رخ دادن است را به خوبی درک می‌کنید و آماده جانشین پروری می‌شوید. در اورانیوم شما مهارت‌هایی که یک مدیر نیاز است از آن آگاه باشد را به خوبی آموختید الان موقع رفتن به دل تغییرات است.