همایش بزرگ دینامیت 2

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
0
نفر ظرفیت پذیرش
0
آبان ماه 1400
0
ساعت آموزش برای توسعه کسب و کار

قبل از رشد نیاز به مقاوم‌سازی بخش‌های سازمان دارید این جمله را بارها شنیده‌اید که همه فروشنده هستند در سازمان حتی از نگهبان در تا فردی که به‌عنوان کارشناس فروش با مشتری تماس می‌گیرد و یا فردی که وصول مطالبات انجام می‌دهد. اما بااین‌وجود هنوز بزرگ‌ترین مشکل سازمان‌ها فروش است. یکی از دلایل آن این است که فکر می‌کنند فقط تیم فروش باید آموزش ببینند. شاید به ذهنتان برسد که اگر به بخش‌های مختلف سازمان اعلام کنیم آموزش فروش ببینند جبهه بگیرند و فکر کنند برایشان این آموزش مفید نیست.

فروش یک مهارت ارتباطی و تکنیکی است که هر بخش با توجه به نیازی که دارد باید آن را آموزش ببیند

 

پخش ویدیو

آنچه در دینامیت 1 گذشت ...

تصاویر همایش دینامیت 1

مدرس: حسین طاهری

حسین طاهری ، متخصص خلق رشد (هکِّ رُشد) سازمانی است که از طریق استراتژی‌های برندسازی، بازاریابی و توسعه منابع سازمانی در جهت بهبود عملکرد و افزایش فروش راه‌حل‌های جامعه و کارآزموده ارائه می‌دهد. او مدیر عامل آژانس مهندسی تبلیغات و تحقیقات ۱۲۸ یکی از شرکت های مطرح تبلیغات و بازاریابی در کشور بوده و تاکنون مدیریت فنی و مشاوره بسیاری از پروژه های اثربخش تبلیغات و برندینگ را بر عهده داشته است. نگرش ویژه وی در ارتباطات تصویری و تبلیغات باعث شد تا بسیاری از شرکتهای معتبر از دیدگاه های وی در کمپین های تبلیغاتی و استراتژی های بازاریابی خود استفاده نموده و خود را به عنوان موفق ترین برند های صنعت به جامعه و مخاطبان هدف خود معرفی نمایند.

سوالات متداول

بله امکان ثبت نام گروهی وجود دارد یک نفر با توجه به تعداد صندلی مورد نیاز ثبت‌نام کرده و اطلاعات افراد را به شماره واتس‌آپ 09035064490 برای صدور بلیط ارسال کند.

خیر شارژ اپلیکیشن تنها برای استفاده از محصولات و دوره‌های داخل اپلیکشن هست.

بله جای نگرانی نیست فایل همایش پس از برگزاری در حساب کاربری شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

خیر نیاز به هیچ پیش‌نیازی نیست و مباحث کاملا جدید و مجزا می‌باشد

داخل واتساپ ارسال میشود