مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

هویت بصری در برند

ایجاد هویت بصری در برند با 35 آیتم مشخص

در طول مسیر ساخت برندسازی شخصی یکسری از اقدامات ما جواب می‌دهد و برند ما را تقویت می‌کند. یکی از اصولی که باعث می‌شود برند ما بشود و ارتقا پیدا کند، ایجاد و رعایت هویت بصری در برند می‌باشد.  
براساس اصل حمایت اجتماعی؛افراد به برندهای قدرتمند نیاز دارند، چون در بسیاری از مواقع نمی‌دانندچه کاری باید انجام دهند و نیاز دارند تا عملکرد و الگویی مشخص جلوی چشم‌شان قرار گیرد.

هدف اصلی یک برند رسیدن به یک هویت خاص برند، در ذهن مخاطبان است. ما برای تعریف هویت بصری برند، نیاز به محتوا و خلاقیت داریم، این دو باید همچون بال‌های پرنده باهم حرکت کنند. می‌توان با هرکدام از آنها به‌تنهایی حرکت کرد اما نمی‌توان با یک بال مسیر طولانی طی نمود و از طرف دیگر در پایان مسیر هم خسته شده و هزینه‌های زیادی نیز متحمل شد.

 
برای ساخت هویت بصری در برند خود، این چک لیست از ابتدا به شما کمک می‌کند تا هویت، تصویر، و رنگ برند خود را دقیقاً از ابتدای راه شکل دهید:

برندها علیرغم داشتن هویت‌های شخصیتی خود، دارای هویت بصری نیز می‌باشند و زمانی که یک برند در نقاط تماس خود در فروشگاه‌ها، بسته‌بندی، رسانه‌های محیطی، رسانه‌های اجتماعی، نمایشگاه‌ها، محیطِ کارخانه، نوع پوشش کارگران و کارمندان و …است، می‌توان تأثیری از رنگ، شکل و المان‌های این برند را مشاهده کرد و با خلاقیت درست بر پایه یک محتوای حرفه‌ای و حساب‌شده ، اساسنامه‌ای منسجم و یکپارچه برای برند نگارش نمود.

ما با هدف کمک به شما در جهت ایجاد هویت بصری برای برند خود، چک‌لیست هویت بصری برند را طراحی نموده‌ایم، پیشنهاد من این‌است که همزمان با تکمیل آن حتما مقاله اصالت برند در ساخت برند شخصی را در قسمت مقالات برندینگ مطالعه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

 

 

اگر مسئله‌ای داشتید در قسمت دیدگاه‌ها سوال خود را مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

این مطالب را از دست ندهید!

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link

دانلود قسمت اول سریال ساعت صفر

پیشگیری کردن بهتر از پیش‌بینی کردن است
برای دانلود این ویدئو لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link
  • ثبت‌نام
رمز خود را فراموش کرده‌اید ؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا لینک نوسازی رمز برای شما ارسال شود.