مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

تقویم تولید محتوا چیست؟

چک‌لیست تقویم تولید محتوا با هدف ایجاد یک تقویم در بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا چیست؟ و تقویم تولید محتوا چه کاربردی دارد؟ بازاریابی محتوا به معنای ایجاد و به اشتراک‌گذاری محتوای باارزش رایگان، جهت جذب و تبدیل بازدیدکننده به خریدار و همچنین تبدیل خریدار به یک مشتری همیشگی است. نوع محتوایی که به اشتراک می‌گذارید مستقیماً به نوع کالا و یا خدماتی که می‌فروشید بستگی دارد، به‌عبارت‌دیگر شما به افراد آموزش می‌دهید بدین‌صورت آنها شمارا می‌شناسند و به کسب‌وکار شما اعتماد می‌کنند.

 
داشتن تقویم محتوا مخصوص برندهای بزرگ نیست. تقویم محتوا ابزاری باارزش برای هر بازاریابی است که از محتوا برای رونق و رشد کسب‌و‌کار استفاده می‌کند.به نظر شما برای کسب موفقیت چه چیزی واجب‌تر از برنامه‌ریزی؟ تقویم محتوا یک برنامه‌ی زمانی برای تهیه و انتشار محتوا است که از نان شب برای بازاریابی واجب‌تر است.

تقویم محتوا یا سند برنامه‌ریزی برای تولید و انتشار محتوا یک برنامه‌ی انتشار روزانه، هفتگی یا ماهانه است که از قبل مشخص می‌کند که شما برای انتشار یک محتوا چه کارهایی باید انجام دهید.این سند می‌تواند میان تیم محتوا به اشتراک گذاشته شود و با داشتن جزییات شفاف تقسیم کار را آسان کند و در نهایت تیم محتوا از کار تیمی لذت ببرند.

 
تقویـم تولــید محتوا ابزاری است که در جهت تدوینِ استراتــژی محتوا و استراتــژی بازاریابی به‌کار‌گرفته‌می‌شود.با استفاده از این ابزار، راهنــمای کامـلی در جهت تکراری نبودن مطالب، انتشار به موقع و شرح وظایف اعضای تیم خواهیم‌‍‌داشت.به‌کارگیری تقویم تولید محتوا می‌تواند تصویر واضحی از برنامه یک‌ساله رابرای ما ترسیم کند و همچنین در زمان صرفه‌جویی کند. چـک لیـست زیر راهنمای گام‌به‌گـام شما در مسیر آماده‌سازی تقویم تولید محتوا می‌باشد:  

ما برای مشخص کردن مسیر شما و نجات از سر‌در‌گمی برای زمان‌بندی دقیق در انتشار محتوای خود، چک‌لیست تقویم تولید محتوا را آماده کرده‌ایم. همین حالا می‌توانید از طریق لینک زیر، بدون پرداخت هزینه، فایل مربوطه را دانلود کنید.

   

اگر مسئله‌ای داشتید در قسمت دیدگاه‌ها سوال خود را مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

این مطالب را از دست ندهید!

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link

دانلود قسمت اول سریال ساعت صفر

پیشگیری کردن بهتر از پیش‌بینی کردن است
برای دانلود این ویدئو لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link
  • ثبت‌نام
رمز خود را فراموش کرده‌اید ؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا لینک نوسازی رمز برای شما ارسال شود.