مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

چک‌لیست بازاریابی رویداد

چک‌لیست برگزاری همایش در جهت بازاریابی رویداد با 30 آیتم کلیدی

بازاریابی رویداد (Event Marketing) از شاخه های پربازخورد و پر استفاده در برنامه های بازاریابی بسیاری از سازمانهای امروز است که شامل برگزاری رویدادهایی همچون : همایشها ، سمینارها ، کنفرانس ها ، جشنواره های تخصصی و فرهنگی ، نمایشگاههای تخصص و نشست های خبری است .

ایونت مارکتینگ یا بازاریابی رویداد جهت ارائه یا ارتقای محصول، خدمات و … جهت افزایش مشارکت با افراد برگزار می‌شوندبرگزاری همایش می‌تواند در سه شاخه زیرصورت پذیرد : برگزاری همایش های علمی و تخصصی برگزاری همایش های سازمانی برگزاری همایش های پیشبرد فروش

بازاریابی رویداد می تواند از طریق برگزاری مدل های مختلفی از رویدادها انجام پذیرد. شما می توانید یک رویداد کوچک را تنها با 7 الی 10 مهمان برگزار کنید، می توانید با یک برند دیگر پارتنر شوید و یک ایونت بزرگ 5 هزار نفره برگزار کنید و یا در یک ایونت بی طرف مانند یک حراجی بزرگ حضور یابید و خودتان را در آنجا معرفی کنید.

این چک لیست از ابتدا به شما برای برگزاری یک همایش کمک می‌کند:

همچنین، شما می توانید یک رویداد چند روزه ی بزرگ را میزبانی کنید که طی آن هزاران شرکت کننده، اسپانسر و سخنران می آیند و می آورند، تقریباً مثل کاری که کمپانی اینباند انجام می دهد. اینباند طی رویدادی که در سال 2018 برگزار کرد، بیشتر از 24 هزار شرکت کننده از 110 کشور و 300 سخنران را به خود دید.حقیقت این است که تا زمانی که شما برای مشتریان، مشتریان احتمالی و برند خود ارزش بالایی را قائل می شوید، مهم نیست که جمعیت و سایز رویداد شما چقدر بزرگ یا چقدر کوچک باشد.

ما برای مشخص کردن مسیر شما برای برگزاری یک رویداد چک‌لیست برگزاری همایش را آماده کرده‌ایم. همین حالا می‌توانید از طریق لینک زیر، بدون پرداخت هزینه، فایل مربوطه را دانلود کنید.

 

   

اگر مسئله‌ای داشتید در قسمت دیدگاه‌ها سوال خود را مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

این مطالب را از دست ندهید!

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link

دانلود قسمت اول سریال ساعت صفر

پیشگیری کردن بهتر از پیش‌بینی کردن است
برای دانلود این ویدئو لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link
  • ثبت‌نام
رمز خود را فراموش کرده‌اید ؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا لینک نوسازی رمز برای شما ارسال شود.