مشاور توسعه و شتابدهی تجارت ، برندینگ ، تبلیغات و بازاریابی

ایمیل مارکتینگ

چک‌لیست ایمیل مارکتینگ با 23 آیتم اختصاصی

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال است که از اهمیت ویژه‌ای دربازاریابی برخوردار است.

متخصصان دیجیتال مارکتینگ، هر زمان می‌خواهند استراتژی محتوا را برای یک کسب و کار تدوین کنند، باید به این سوال پاسخ بدهند که می‌خواهند چه جایگاهی برای ایمیل مارکتینگ در نظر بگیرند.

روزانه بیش از ۱۸۰ میلیارد ایمیل، در سراسر جهان ارسال می‌شوند. تعداد بسیارکمی از این ایمیل‌ها باز می‌شوند. تعداد بسیار کمتری به‌صورت کامل خوانده می‌شوند و تعداد بسیار کمتری، درنهایت به «یک رفتار» یا «تغییر یک رفتار» در دریافت‌کننده منجر می‌شوند. تغییر رفتار می‌تواند ترک یک عادت نادرست، شکل‌گیری یک عادت درست، تغییر میزان اعتماد به یک برند، رها کردن استفاده از یک محصول، شروع به استفاده از یک محصول یا برند جدید یا هر تغییر رفتاری دیگری باشد.

این چک لیست از ابتدا به شما برای ایمیل مارکتینگ موفق کمک می‌کند:

در میان ابزارهای مختلفی که در یک کمپین تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گیرند، می‌توان ایمیل مارکتینگ را یکی از ارزان‌ترین و البته موثرترین ابزارهای تبلیغاتی دانست. شاید همین ارزان بودن نسبی ایمیل مارکتینگ باعث شده است که کمتر به جزییات فنی و یا افزایش اثربخشی آن توجه شود. هزینه‌ی نسبتاً پایین ارسال ایمیل،‌ باعث شد که صاحبان انواع کسب‌وکارها، این ابزار را به‌عنوان «تیری در تاریکی» بپذیرند و از خروجی بسیارکم این حرکت تبلیغاتی هم راضی باشند.

ما برای پاسخ گویی به ابهامات شما در مورد ایمیل مارکتینگ و افزایش اثربخش آن در کسب‌وکارتان، چک‌لیست ایمیل مارکتینگ را طراحی نموده‌ایم، که از طریق لینک زیر می‌توانید دانلود کنید .

 

   

اگر مسئله‌ای داشتید در قسمت دیدگاه‌ها سوال خود را مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

این مطالب را از دست ندهید!

مشتاقِ خواندن نظرات شما هستم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مینی‌بوک راهکارهای تفویض اختیار

رسیدن به نتایج از طریق سازمان دادن کار دیگران
هیچ ارتش یک‌نفره‌ای در طول تاریخ به پیروزی نرسیده‌ است
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link

دانلود قسمت اول سریال ساعت صفر

پیشگیری کردن بهتر از پیش‌بینی کردن است
برای دانلود این ویدئو لطفا ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود فایل
تهیه‌شده در گروه پژوهش و توسعه حسین طاهری
close-link
  • ثبت‌نام
رمز خود را فراموش کرده‌اید ؟ لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا لینک نوسازی رمز برای شما ارسال شود.