سومین گردهمایی شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی

شاید این جمله برای شما هم آشنا باشد اگر یکی بکارید ۱۰ تا درو می‌کنید. مصداق بارز آن کاشت یک بذر گندم است که درازای آن یک خوشه گندم برداشت می‌شود. بسیاری از کارهای به‌ظاهر کوچکی که ما در کسب‌وکار و زندگی خود انجام می‌دهیم در آینده تبدیل به خوشه‌های گندم می‌شود. گندم نمادی از برکت در زندگی است و همان تلاشی است که شما برای موفق شدن در کسب‌وکار و زندگی خود انجام می‌دهید. هیچ گندمی بلافاصله بعد از برداشت تبدیل به نان نمی‌شود صبر لازم است. برای گذر از مرحله کاشت و رسیدن به مرحله برداشت باید سیر و سلوک طی کرد و از آموزه‌های افرادی که این مسیر را طی کردند استفاده کرد.

سومین گردهمایی، ویژه‌ شرکت‌کنندگان دوره‌های حسین طاهری همراه با مطالب آموزشی جدید و کاملاً کاربردی و همچنین معرفی افرادی که آموزه‌های قبلی را به مرحله اجرا رساندند و تجربه‌های ارزشمند خودشان را می‌خواهند با شما به اشتراک بگذارند.ایده‌هایی که به شما انگیزه حرکت برای ادامه مسیر را می‌دهد.

 

گندم نمادی از برکت در زندگی است و همان تلاشی است که شما برای موفق شدن در کسب‌وکار و زندگی خود انجام می‌دهید.


بخش‌های مختلف این برنامه شامل :

سخنرانی حسین طاهری با موضوع نوآفرینی تجارت و کسب‌وکار
حسین طاهری مدرس و طراح دوره‌های “خلق‌کسب‌وکار و تجارت‌بی‌همتا” و “امپراطور بازار” در این مراسم به مدت ۹۰دقیقه محتوای جدید و به روز خود را با موضوع نوآفرینی تجارت و کسب‌وکار به شما ارائه می‌کند تا  اهرمی باشد برای کسب‌وکار شما. مطالبی کاملا جدید که به صورت اختصاصی برای شما طراحی شده است.

پانل معرفی تجربه‌های موفق شرکت کنندگان دوره‌های حسین طاهری
شنیدن داستان موفقیت افراد خالی از لطف نیست. دانستن این نکته که افرادی در کنار شما حضور داشتند و همان آموزه‌ها را دریافت کرده و با پیاده سازی آن توانسته‌اند حتی در شرایط به اصطلاح سخت به موفقیت‌های مالی و اعتباری برسند به شما انگیزه حرکت به سمت آنچه می‌خواهید می دهد .

 

زمان برگزاری یکشنبه ۲ دی‌ماه ساعت ۱۷ الی ۲۰:۳۰

مکان برگزاری سومین گردهمایی

سالن سازمان برنامه وبودجه (سالن بهارستان)

ثبت نام در سومین گردهمایی شرکت کنندگان دوره‌های حسین طاهری


سوالات احتمالی که شاید داشته باشید:

این برنامه ویژه افرادی است که در هشت دوره قبلی خلق کسب و کار و تجارت بی همتا شرکت کرده اند و همچنین برای افرادی که در سایر دوره های آقای حسین طاهری در موسسات و مجموعه های مختلف حضور داشته اند.

همه‌ی شما فایل‌های صوتی دوره‌هایی که در آن حضور داشته‌اید را دریافت کرده‌اید چند بار آن را با دقت گوش داده‌اید؟ هدف از شرکت در این برنامه علاوه بر آموزش مطلب جدید قرار گرفتن در بین دوستان خود است که بتوانید تجربیات خودر ا با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

مشخصات خود را در فرم ثبت نام وارد کرده و به درگاه پرداخت متصل شوید و ثبت نام خود را نهایی کنید.

ارسال یک پاسخ

به پاس حفظ حریم شخصی شما آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.