سخنرانی حسین طاهری در نخستین گردهمایی بزرگان کسب‌ و‌ کار اینترنتی ایران

ورود محصولات جدید
ورود محصولات جدید به بازار
ژوئن 3, 2016
ارزش های پیشنهادی
نقش ارزش های پیشنهادی در تجارت
ژوئن 11, 2016

سخنرانی حسین طاهری در نخستین گردهمایی بزرگان کسب‌ و‌ کار اینترنتی ایران

نخستین گردهمایی بزرگان کسب‌ و‌ کار اینترنتی ایران به منظور اشتغال‌زایی در جهت توسعه کسب‌ و‌ کار اینترنتی و انتقال تجربیات در یک فضای دوستانه صبح روز پنج‌شنبه ۲۶ آذرماه ۹۴در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

سخنران های این برنامه : خسرو سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، حسین طاهری مدیرعامل آژانس تبلیغاتی 128 و مشاور برندینگ، جادی میرمیرانی از گیگ‌ها و طرفداران نرم‌افزارهای متن‌باز، سهیل ترکان مدیر عامل آژانس مارکتینگ لاوان و مجید کثیری بنیانگذار سرویس اخبار رسمی از جمله حامیان برگزاری این همایش سایت آپارات ،دیجی کالا،ایسام، وب یاد،خبرگزاری ایسنا ،anetwork و…. می توان اشاره کرد.

در این گردهمایی آقای مهندس حسین طاهری به عنوان سخنران برندینگ اینترنتی اعلام کرد که در درجه اول یک برند خلاق و موفق نیاز به بازاریابی محتوا دارد و در درجه بعدی خلق داستانی برای اینکه کاربر با خاطره خوش از سایت ما خارج شود که متاسفانه این داستان نمادین اصلا نوشته نمی‌شود. از طرفی هم بحث یکپارچه سازی و طراحی گرافیکی یک سایت برای جذابیت بصری وجود دارد که باید بدان توجه خاص کرد. هر سازمان برای نیل به موفقیت نیازمند ۴ سرمایه است از جمله سرمایه مالی و دانش فنی ولیکن این نکته نباید از نظر دور بماند که تجهیزات خودبه خود تولید ارزش نکرده و ما نیازمند عامل دوم یعنی سرمایه انسانی هستیم که بتواند روی آن تجهیزات با دانش خود کار کند.سرمایه سوم، سرمایه اجتماعی است که افراد بتوانند باهم بطور هماهنگ و یکپارچه در جهت رسیدن به هدف مشخص شده از سوی سازمان، کار کنند و چهارمین سرمایه، سرمایه نمادین است که در حال حاضر این عامل اهمیت زیادی دارد . او در سخنانی جنجالی با استانداردهای علم برندینگ پیش بینی کرد که تا دو سال آینده ارزش برند سایت دیجی کالا رو به کاهش خواهد بود و به کمترین حد خود خواهد رسید.

گزارش تصویری گردهمایی بزرگان کسب‌ و‌ کار اینترنتی ایران

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”بزرگان کسب و کار اینترنتی”]

سخنرانی کامل حسین طاهری را ببینید:

حسین طاهری
حسین طاهری
من همیشه در حال یادگیری ام و و همه آنچه را که تاکنون آموخته و تجربه کرده ام را با شما به اشتراک خواهم گذاشت . این رسالت شخصی ام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *